WYKOPSOBIESAM.PL > Kubota KX008 – idealna do prac w ogrodzie oraz w ograniczonych przestrzeniach!

WYKOP SOBIE SAM

+48 666 600 605

wykopsobiesam@gmail.com

Kubota KX008 – idealna do prac w ogrodzie oraz w ograniczonych przestrzeniach!

Poznajcie naszą najmniejszą minikoparkę – 1-tonową Kubotę KX008. Jej rozmiar przystosowany jest do pracy w miejscach z ograniczoną przestrzenią. Jest prosta w obsłudze, dzięki czemu idealnie nadaje się do prac dla osób, które w minikoparce zasiądą po raz pierwszy. Ze względu na swoje rozszerzane gąsienice maszyna jest także stabilna podczas pracy na nierównym terenie. Przy wynajmie Kuboty KX008, w zestawie otrzymasz 3 łyżki – 25cm, 40cm oraz 90cm!

Co wykopiesz Kubotą KX008?


Nasza 1-tonowa minikoparka jest na tyle kompaktowa, że nadaje się do wykopów w miejscach takich jak: piwnice, garaże, kanały, korytarze. Wjedziesz nią nawet do pomieszczeń zamkniętych, dzięki czemu Twoja praca przebiegnie szybko i sprawnie. Maszyna ta świetnie sprawdzi się także w sadach oraz ogrodach, gdzie przestrzeń ograniczają drzewa oraz roślinność. Jej głębokość kopania to 1720 mm, a moc silnika to 10.2 KM, dzięki czemu maszyna bez problemu sprosta powyżej wymienionym pracom.

 

Dlaczego jest ekonomiczna?


Po pierwsze, Kubota KX008 to najtańsza z naszych koparek pod względem wynajmu za dobę. Co więcej, możesz ją przewieźć na wynajętej od nas przyczepie za jedyne 50 zł za dobę, dzięki czemu zaoszczędzisz na transporcie. Minikoparka ma także niskie średnie spalanie katalogowe, które wynosi ok. 1l/h, co także pozytywnie wpływa na aspekt finansowy prac. Jednym zdaniem, Kubotą KX008 kopie się po prostu TANIO!