WYKOPSOBIESAM.PL > O FIRMIE

WYKOP SOBIE SAM

+48 666 666 004

wykopsobiesam@gmail.com

WYKOP SOBIE SAM
#kopaćkażdymoże
#poswojemu #szybciejlepiejtaniej
Wynajmujesz urządzenie, a Twoja praca staje się mniej pracochłonna, przyjemniejsza oraz wydajniejsza.


Nasza idea

Głównym celem wypożyczalni jest ułatwienie pracy naszym klientom, zminimalizowanie okresu oczekiwania na wolny termin oraz zmniejszenie kosztów prac. Z tymi przesłaniami proponujemy:

  • Wynajem minikoparek,
  • Wynajem mini ładowarek,
  • Wynajem zagęszczarek,
  • Wynajem sprzętu budowlanego innego typu (młoty udarowe),
  • Wynajem małego walca,
  • Wynajem urządzeń ogrodniczych,
  • Wynajem przyczep do transportu sprzętu budowlanego.

Teraz już nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy w sprzęt ani martwić się serwisem, przeglądami czy naprawą. Wynajmij odpowiednią maszynę, zrób to po swojemu, zaoszczędź czas oraz pieniądze! Do wynajmu naszego sprzętu nie są wymagane uprawnienia.

Świadczymy również usługi ziemne maszynami.


#KopaćKażdyMoże! Dlaczego?


#1 Zapewnimy transport sprzętu lub przyczepkę, którą samodzielnie przewieziesz sprzęt!
Nie musisz martwić się o to, w jaki sposób sprzęt znajdzie się na miejscu Twojej budowy! Nasza wypożyczalnia dysponuje także usługą transportu do klienta, jak i wypożyczenia przyczepki, którą sam przewieziesz wypożyczoną maszynę.

#2 Zapewnimy wsparcie i doradztwo!
Nasz personel zapewni Państwu wsparcie w zakresie doboru sprzętu i dobierze odpowiednią maszynę w zależności od Państwa potrzeb. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, jak i szeroką wiedzę dotyczącą prac ziemnych i remontowych.

#3 Przeszkolimy w zakresie użytkowania!
Nasi pracownicy poinstruują w zakresie obsługi oraz użytkowania sprzętu, zapewnią wsparcie techniczne. Nigdy nie miałeś styczności z danym urządzeniem? To nie problem – pokażemy wszystkie zasady działania maszyny.

#4 Zostań stałym klientem i korzystaj ze specjalnych zniżek!
Dla naszych stałych klientów oferujemy atrakcyjną ofertę cenową w postaci zniżek na każde urządzenie oraz usługi. Nawiąż stałą współpracę, wywieś baner Wykop Sobie Sam w miejscu pracy sprzętu i otrzymaj rabat -10%!

 #5 Martwisz się o terminy? Zarezerwuj sprzęt!
U nas nie musisz martwić się o to, czy sprzęt, którego potrzebujesz, będzie dostępny. Dysponujemy elastycznymi terminami wynajmu oraz możliwością rezerwacji sprzętu na życzenie klienta.


Historia firmy

Firma Wykop Sobie Sam powstała w 2015 roku i od tego czasu konsekwentnie poszerza swój asortyment i zasięg działania. Sukcesywnie wzrasta także ilość współpracujących z nami kontrahentów.

Impulsem do powstania firmy było dostrzeżenie rosnącego zapotrzebowania na usługi wynajmu sprzętu budowlanego. Od tego momentu pracujemy nad naszym sukcesem dostrzegając jak ważna jest satysfakcja klientów zadowolonych z naszych usług.


Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i partnerów z branży budowlanej.

Zapraszamy firmy i osoby prywatne do wynajmu sprzętu budowlanego z terenów Śląska, szczególnie z miejscowości Bielsko, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Tychy, Żory i Pszczyna.

Naturalnie możemy świadczyć usługi również w innych częściach Polski. Jesteśmy elastyczni i skłonni do negocjacji.