WYKOPSOBIESAM.PL > O FIRMIE

WYKOP SOBIE SAM

+48 666 600 605

wykopsobiesam@gmail.com

Sprzęt budowlany
Wykop Sobie Sam śląskie

Kopać każdy może……. Wynajmujesz urządzenie, a Twoja praca staje się mniej pracochłonna, przyjemniejsza oraz wydajniejsza!

Firma Wykop Sobie Sam powstała w 2015 roku i od tego czasu konsekwentnie poszerza swój asortyment i zasięg działania. Od momentu powstanie sukcesywnie wzrasta także ilość współpracujących z nami kontrahentów. Impulsem do powstania firmy było dostrzeżenie rosnącego zapotrzebowania na usługi wynajmu sprzętu budowlanego. Powstał nisza, w której nasza firma doskonale zaczęła funkcjonować. Od tego momentu pracujemy nad naszym sukcesem dostrzegając jak ważnym jest satysfakcja klientów zadowolonych z naszych usług.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i partnerów z branży budowlanej.

Głównym celem wypożyczalni jest ułatwienie życia naszym klientom, zminimalizowanie okresu oczekiwania na wolny termin oraz zmniejszenie kosztów prac. Z tymi przesłaniami proponujemy:

  • Wynajem minikoparek,
  • Wynajem mini ładowarek,
  • Wynajem zagęszczarek,
  • Wynajem sprzętu budowlanego innego typu (młoty udarowe),
  • Wynajem małego walca,
  • Wynajem urządzeń ogrodniczych,
  • Wynajem przyczep do transportu sprzętu budowlanego.

Teraz już nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy w sprzęt ani martwić się serwisem, przeglądami czy naprawą. Wynajmij odpowiednią maszynę, zrób to po swojemu, zaoszczędź czas oraz pieniądze! Do wynajmu naszego sprzętu nie wymagane są uprawnienia.

Świadczymy również usługi ziemne maszynami.

Zapraszamy firmy i osoby prywatne do wynajmu sprzętu budowlanego z terenów Śląska, szczególnie z miejscowości Bielsko, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Tychy, Żory i Pszczyna. Naturalnie możemy świadczyć usługi również w innych częściach Polski. Jesteśmy elastyczni i skłonni do negocjacji.