WYKOPSOBIESAM.PL > Którą minikoparkę wybrać?

WYKOP SOBIE SAM

+48 666 600 605

wykopsobiesam@gmail.com

Którą minikoparkę wybrać?

Masz do wykonania prace ziemne i potrzebujesz wynająć minikoparkę. I tu pojawia się dylemat – którą maszynę wybrać? Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się która minikoparka najlepiej sprawdza się w danych pracach i jakie ma specyfikacje techniczne.

W naszej ofercie posiadamy 3 modele minikoparek: Kubota KX008, Kubota KX18 oraz Kubota KX27.

Kubota KX008 (0,8t)


Nasza 1-tonowa minikoparka jest na tyle kompaktowa, że nadaje się do drobnych prac ziemnych oraz wykopów w miejscach takich jak: piwnice, garaże, kanały, korytarze. Wjedziesz nią nawet do pomieszczeń zamkniętych, a i świetnie sprawdzi się w sadach oraz ogrodach, gdzie przestrzeń ograniczają drzewa oraz roślinność. Jej głębokość kopania to 1720 mm, a moc silnika to 10.2 KM, dzięki czemu maszyna bez problemu sprosta powyżej wymienionym pracom. Kubota KX008 jest najbardziej ekonomiczna ze względu na: najniższą cenę wynajmu, najniższe spalanie oraz możliwość przewozu na przyczepie za jedyne 30zł/doba!

Kubota KX18 (1,8t)


Minikoparka o wadze 1,8 tony to opcja uniwersalna, która sprawdza się u naszych klientów  przy całej masie prac ziemnych. Jest to najbardziej popularny model ze względu na swoje parametry. Jest to silniejsza maszyna, dzięki czemu sprawdzi się przy pracach wymagających większej siły kopania – jej moc silnika wynosi 16KM! Kubota KX18 posiada rozsuwane gąsienice, które dają możliwość dostosowania ich szerokości do wykonywanych prac. Oprócz 3 łyżek (100cm, 60cm oraz 30cm), do minikoparki można podpiąć również wiertnicę, co umożliwi wykonanie precyzyjnych odwiertów. Minikoparka posiada komfortową, ogrzewaną kabinę, która umożliwia pracę także w trudnych warunkach atmosferycznych. Tą minikoparkę także przewieziesz na przyczepie za jedyne 30zł!

Kubota KX27 (2,7t)


Jest to największa i najmocniejsza z minikoparek, które posiadamy w swojej ofercie. Dzięki większym łyżkom (120cm, 60cm, 30cm) i mocy silnika 24.4  KM ma znacznie zwiększoną wydajność. Maszyna jest w stanie wykonać głębsze wykopy w szybszym czasie. Podobnie jak Kubota KX18, minikoparka o wadze 2,7 tony także posiada wygodną, podgrzewaną kabinę, w której można pracować nawet w utrudnionych warunkach atmosferycznych. Jeśli masz do wykonania większą ilość prac wymagających silnego sprzętu, Kubota KX27 będzie bardzo dobrym wyborem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nie jesteś pewien którą wybrać? Zadzwoń pod nr 666 666 004, a my doradzimy!