WYKOPSOBIESAM.PL > O FIRMIE

WYKOP SOBIE SAM

+48 666 600 605

wykopsobiesam@gmail.com

Wykop Sobie Sam to firma oferująca wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Kopać każdy może – wynajmujesz urządzenie, a Twoja praca staje się mniej pracochłonna, przyjemniejsza oraz wydajniejsza! Świadczymy również usługi ziemne maszynami.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i partnerów z branży budowlanej. Znajdą w niej Państwo głownie minikoparki, miniładowarki oraz zagęszczarki, jak i urządzenia ogrodnicze.

Firma powstała w 2015 roku i zaczęła się z pasji do maszyn budowlanych. Od tamtego czasu, oferta Wykop Sobie Sam jest systematycznie poszerzana. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego nieustannie rozwijamy się, by dysponować urządzeniami, których potrzebują.

Głównym celem wypożyczalni jest ułatwienie życia naszym klientom, zminimalizowanie okresu oczekiwania na termin oraz zmniejszenie kosztów prac.

Teraz już nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy w sprzęt ani go serwisować. Wynajmij odpowiednią maszynę, zrób to po swojemu, zaoszczędź czas oraz pieniądze. Do wynajmu sprzętu nie są wymagamy uprawnień.